Univerzální barvy

Představujeme vám naši nabídku kvalitních krycích univerzálních barev, které jsou vhodné například k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů nebo laviček.

Aktuální nabídka
Obrázek produktu Fest-B S2141 antikorozní nátěr 0155 antracit 2,5 kg

Fest-B S2141 antikorozní nátěr 0155 antracit 2,5 kg

Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení povětrnostních vlivů a slunečního záření. Barva na střechy obsahuje kromě inhibitoru koroze i absorbér ÚV záření, který chrání pojivo barvy proti degradaci. Nátěr na pozinkovaný plech je možný nejdříve po jednom roce působení povětrnostních vlivů. Ochranu proti degradaci nátěru garantuje příměs grafitu - český patent. Díky grafitu se barva vyznačuje dlouhodobou odolností působení povětrnostních vlivů, vodoodpudivostí a účinnou bariérovou antikorozní ochranou. Barva není určena k nátěrům, které přicházejí do přímého styku s potravinami, krmivy a pitnou vodou a k nátěrům dětského nábytku a hraček. Barva smí být používána na plochy přicházející do nepřímého styku s poživatinami, krmivy a pitnou vodou

779 Kč
Obrázek produktu Fest-B S2141 antikorozní nátěr 0155 antracit 5 kg

Fest-B S2141 antikorozní nátěr 0155 antracit 5 kg

Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení povětrnostních vlivů a slunečního záření.

1 290 Kč
Obrázek produktu Fest-B S2141 antikorozní nátěr 0155 antracit 0,8 kg

Fest-B S2141 antikorozní nátěr 0155 antracit 0,8 kg

Barva je určena zejména k jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení povětrnostních vlivů a slunečního záření.

269 Kč
Top
Top
Od nejdražšího
Od nejlevnějšího
Abecedně
Používáme soubory cookies, ať víme, jak naše služby neustále zlepšovat.

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Upravit
Rozumím