Ohřev bazénu

Je více možností jaký ohřev bazénu zvolit. Správný výběr ohřevu bazénu umožňuje provozovat vnitřní bazény po celý rok.

Aktuální nabídka
Obrázek produktu Ohřev solární Slim 3000

Ohřev solární Slim 3000

Díky působení slunečních paprsků umožní solární ohřev ohřát vodu v bazénu doslova zadarmo. Učiní koupání komfortnějším a prodlouží koupací sezónu o několik týdnů. Příjemné prostředí ke koupání poskytne od začátku jara až po první ryze podzimní dny.

2 490 Kč
Obrázek produktu Plachta solární modrá 3,66 m

Plachta solární modrá 3,66 m

Solární plachta prodlouží Vaší koupací sezonu. Bublinky působí při slunečním záření jako čočky a tím zvyšují teplotu bazénové vody. V noci pomáhá solární plachta proti ochlazování bazénové vody, zamezuje také odparu a omezuje ztráty chemických prostředků. Použitím solární plachty se zvýší účinek solárních panelů a tepelných čerpadel. Částečně chrání i proti spadu nečistot do bazénu.

549 Kč
Obrázek produktu Sprcha solární UNO 35 l ALU s LED světlem

Sprcha solární UNO 35 l ALU s LED světlem

Zahradní sprcha UNO s objemem 35 l pro venkovní použití. Zajistí ohřev vody přiváděné ze zahradní hadice při sprchování teplou nebo vlažnou vodou. Ohřev vody zajišťuje sluneční záření a tělo sprchy, které funguje jako solární kolektor. Pro sprchování musí být zahradní sprcha stále napojena na vodovodní řad. Není-li napojena, nelze se sprchovat. Sprcha je navíc vybavena samostatným kohoutkem ve výšce kolen pro oplach nohou. Do tohoto kohoutku jde voda přímo z hadice, nahřátá voda z něho neteče. Sprcha se kotví pomocí 4 šroubů (nejsou součástí balení) pevně k zemi, čímž je zajištěna její stabilita.

6 990 Kč
Top
Top
Od nejdražšího
Od nejlevnějšího
Abecedně
Používáme soubory cookies, ať víme, jak naše služby neustále zlepšovat.

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Upravit
Rozumím