Doprava

Nechte si zboží dovézt až k vám domů nebo na výdejní místa a boxy! Pohodlně a bez problému.

 

Zakoupili jste v naší prodejně rozměrné či těžké zboží a přemýšlíte, jak ho odvezete?

Nebo by se vám hodilo doručení materiálu přímo na stavbu? Pak je tato služba přímo pro vás!

Při nákupu nad 10 000 Kč do 10 km od prodejny je rozvoz zboží zcela ZDARMA (platí pouze při nákupu na prodejně, jen jedna doprava, maximální hmotnost zásilky je 1000 kg).

 

Více informací vám rádi sdělí zaměstnanci na hlavních informacích.

 

 

Objednali jste si zboží přes E-SHOP?

V tomto případě máte možnost využít jednoho z našich smluvních dopravců, který je schopen doručit vaše objednané zboží přímo až k vám domů, na pohodlné výdejní místo nebo dokonce do bezpečného výdejního boxu. Tato praktická služba nabízí možnost rychlého, bezkontaktního vyzvednutí zásilky i 24 hodin denně.

Pokud se rozhodnete pro výdejní místo, nebo dokonce výdejní box, získáte ještě větší svobodu a flexibilitu při přebírání zásilky. Už se nemusíte starat o to, zda budete doma či nikoliv. Výdejní místa a boxy jsou strategicky umístěny po celé republice, takže si můžete vybrat tu nejbližší lokalitu, která vám vyhovuje nejvíce.

 

https://www.dpd.com/cz/cs/ https://www.ppl.cz/
https://www.geis-group.cz/ https://www.toptrans.cz/preprava/cs/

 

 

Používáme soubory cookies, ať víme, jak naše služby neustále zlepšovat.

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Upravit
Rozumím