Hrubá stavba

Dobře si uvědomujeme, že materiál použitý na hrubou stavbu má největší podíl na celkové kvalitě bydlení. Proto jsme pro vás vybrali špičkový stavební materiál, který zajistí dlouhou životnost i pro další generace. Přesvědčte se sami.

Obrázek produktu Hrubá stavba
Aktuální nabídka
Obrázek produktu Omítka stěrková Primalex Beton Efekt 10 L Kent

Omítka stěrková Primalex Beton Efekt 10 L Kent

Barva s efektem Primalex BETON EFEKT odstín Kent. Kreativní interiérová omítka, vytváří věrnou imitaci "surového" betonu. Připravená k okamžitému použití, snadná aplikace výborná přilnavost. Jedná se o vysoce paropropustnou a mechanicky odolnou kreativní stěrku, která dodá vašemu interiéru nevšední industriální vzhled betonu. Nanáší se pomocí hladítka, stěrek a podobných pomůcek. Podklad musí být pevný a opatřený hloubkovou penetrací, aby nedocházelo k prasklinám a odpadávání stěrky. Výbornými podklady jsou vyzrálé cementové a vápenocementové omítky nebo sádrokartonové desky.

2 490 Kč
Obrázek produktu Omítka stěrková Primalex Beton Efekt 10 L Devon

Omítka stěrková Primalex Beton Efekt 10 L Devon

Barva s efektem Primalex BETON EFEKT odstín Devon. Kreativní interiérová omítka, vytváří věrnou imitaci "surového" betonu. Připravená k okamžitému použití, snadná aplikace výborná přilnavost. Jedná se o vysoce paropropustnou a mechanicky odolnou kreativní stěrku, která dodá vašemu interiéru nevšední industriální vzhled betonu. Nanáší se pomocí hladítka, stěrek a podobných pomůcek. Podklad musí být pevný a opatřený hloubkovou penetrací, aby nedocházelo k prasklinám a odpadávání stěrky. Výbornými podklady jsou vyzrálé cementové a vápenocementové omítky nebo sádrokartonové desky.

2 490 Kč
Obrázek produktu Omítka stěrková Primalex Beton Efekt 10 L Dorset

Omítka stěrková Primalex Beton Efekt 10 L Dorset

Barva s efektem Primalex BETON EFEKT odstín Dorset. Kreativní interiérová omítka, vytváří věrnou imitaci "surového" betonu. Připravená k okamžitému použití, snadná aplikace výborná přilnavost. Jedná se o vysoce paropropustnou a mechanicky odolnou kreativní stěrku, která dodá vašemu interiéru nevšední industriální vzhled betonu. Nanáší se pomocí hladítka, stěrek a podobných pomůcek. Podklad musí být pevný a opatřený hloubkovou penetrací, aby nedocházelo k prasklinám a odpadávání stěrky. Výbornými podklady jsou vyzrálé cementové a vápenocementové omítky nebo sádrokartonové desky.

2 490 Kč
Top
Top
Od nejdražšího
Od nejlevnějšího
Abecedně
Používáme soubory cookies, ať víme, jak naše služby neustále zlepšovat.

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Upravit
Rozumím