Pergola bioklimatická INTRO PLUS 4 x 3 m, hliník - volně stojící

Kód produktu: 487619

Prémiová zahradní hliníková volně stojící bioklimatická pergola o rozměrech 4x3 metry představuje ideální způsob zastřešení Vašeho venkovního posezení. Velmi pevná a stabilní konstrukce v antracitové barvě RAL 7016, v matné povrchové úpravě se hodí do každého prostoru, není zapotřebí vrtat do stěny. Pergola je vyrobena z vysoce kvalitního hliníku, který je ošetřen práškovou barvou, což zaručuje odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Ověřte si skladové dostupnosti na prodejně
UNI HOBBY Market Brno: Na objednání do 8 týdnů
UNI HOBBY Market České Budějovice: Na objednání do 8 týdnů
UNI HOBBY Market Hodonín: Na objednání do 8 týdnů
UNI HOBBY Market Jihlava: Na objednání do 8 týdnů
UNI HOBBY Market Pardubice: Na objednání do 8 týdnů
UNI HOBBY Market Valašské Meziříčí: Na objednání do 8 týdnů
UNI HOBBY Market Zlín: Na objednání do 8 týdnů
UNI HOBBY Market Staré Město: Na objednání do 8 týdnů
UNI HOBBY Market Chomutov: Na objednání do 8 týdnů
UNI HOBBY Market Svitavy: Na objednání do 8 týdnů
Na objednání do 8 týdnů
58 990 Kč
množství ks
Popis produktu Parametry a specifikace

25 nastavitelných otočných dvojitých lamel (dvě vrstvy s dutým vnitřkem) Vás ochrání nejen před sluncem, ale i před deštěm. Lamely lze otáčet od 0°, kdy docílíte úplně uzavřené střechy až do 135°, díky čemuž získáte skvělou mobilitu a možnost zastínit slunce z jakékoliv strany.

Lamely lze ovládat jednoduše manuálně pomocí kličky. Ta je navržena tak, aby šla jednoduše naklonit, aby při otáčení lamel nedocházelo k poškrábání konstrukce pergoly. Zároveň je klička na konstrukci umístěna tak, aby při doplnění pergoly o zástěny či panely nebránila ve snadné manipulaci s těmito doplňky.

Ke svodu vody dochází unikátním drenážním systémem přímo uvnitř konstrukce. V zimních měsících je zapotřebí ponechat lamely ve svislé pozici. I přesto jsou lamely schopné unést 30-40 centimetrovou vrstvu sněhu, což představuje zátěž přibližně 40 kg/m2. Toto zatížení však nemůže být dlouhodobé.

Kteroukoliv stranu pergoly lze doplnit o zástěnu. V nabídce máme třímetrové a čtyřmetrové zástěny s hliníkovou konstrukcí a výplní z textilenu, které poskytnou ochranu před větrem. Pergolu je také možné doplnit o stínicí panel s fixními horizontálními lamelami pro dodatečné soukromí a zastínění.

Díky skvělým vlastnostem, detailnímu zpracování a modernímu designu bioklimatické pergoly využijete venkovní posezení mnohem častěji.

Robustní sloupek má rozměry 116x116 mm, při instalaci je zapotřebí počítat s patkou sloupku o rozměrech 160x160 mm. Patka je z 8 mm silné oceli a je navíc zakryta hliníkovým krytem s integrovaným drenážním systémem. Vyvýšený trám s přidanou horní lištou ukrývá lamely tak, že z bočního pohledu nejsou viditelné a jsou v jedné linii s trámem.

S bioklimatickou pergolou si můžete užívat maximum slunečních paprsků, zároveň se můžete proti těmto paprskům i chránit správným nastavením lamel. Pergola též umožňuje snadnou ventilaci prostoru a naopak dokonalý přístřešek v případě deště.

Technická data

 • šířka výrobku: 400 cm
 • hloubka výrobku: 300 cm
 • výška výrobku: 255 cm
 • hmotnost celkem: 205 kg
 • odolnost proti dešti: ano
 • rozměr sloupku a tloušťka: 116x116x1,5 mm
 • rozměr trámu a tloušťka: 195x75x1,4 mm
 • rozměr lamel: 169x30x1,4 mm
 • ovládání: manuální
 • zastavěná plocha: 12 m2
 • nosnost: 40 kg/m2 (30-40 cm sněhu)

 

Značka: Rojaplast
materiál konstrukce: hliník
EAN: 8595226712339
Používáme soubory cookies, ať víme, jak naše služby neustále zlepšovat.

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Upravit
Rozumím