Výhody vinylové podlahy

Možná se právě nacházíte na prahu rekonstrukce a rozhodujete se, kterou podlahovou krytinu zvolit do vašeho bydlení. Dobře zvolená podlaha dokáže opticky zvětšit prostor, usnadní údržbu a odolá i náročnému provozu. Moderní vinylové podlahy si získaly na oblíbenosti zejména kvůli svým vlastnostem a příznivou cenou.

 

Proč zvolit vinylovou podlahu?

Díky polyuretanové vrchní vrstvě jsou vinylové podlahy mimořádně odolné proti opotřebení, mechanickým vlivům, snadno si poradí s kolečky od křesla, přesouvání lehčího nábytku či poškrábání od domácích mazlíčku.

Podlahy také vynikají skvělou akustickou vlastností, což ocení především rodiny s malými dětmi. Došlap je tedy nejen tichý, ale díky pružnému povrchu i měkký.

Své využití najde i v místnostech se zvýšenou koncentrací vody, díky voděvzdornosti se nemusíte bát zvedánía kroucení podlahy při kontaktu s vodou, ba naopak - můžete ji efektivně použít do koupelen.

Potěší také nenáročnost na údržbu. Povrch nevyžaduje žádné speciální ošetření, je antibakteriální, antistatický a odolný proti prachu - ideální volbou pro alergiky.

 

Postačí vyluxovat, odolnější špínu setřít vlhkým mopem, což znamená, že čistou podlahu budete mít během chvilky.

Milovníci přírodních vzorů si při výběru vinylových podlah rozhodně přijdou na své! Velkou předností vinylových podlah je nepřeberné množství barevných vzorů imitující jak přírodní materiál, tak i dekor dřeva. Inspirujte se v sekci vinylové podlahy.

 

Používáme soubory cookies, ať víme, jak naše služby neustále zlepšovat.

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Upravit
Rozumím