Senzor na vyhledávání barev

17. 5. 2022

Barvy naši psychiku ovlivňují víc, než si dokážeme připustit. Některé v nás vzbuzují vášeň a touhu, podporují chuť k jídlu, jiné probouzí agresi, uklidňují anebo motivují k ještě lepším pracovním výkonům

Správná volba barev na stěnách vašeho bytu může zásadně ovlivnit nejen celkový vzhled a styl, ale i vaši vlastní náladu. Proto je nutné se při návrhu celkového vzhledu bytu se podrobně zamyslet i nad jeho barevností. Barvy byste měli volit nejen podle toho, jak mohou proměnit interiér místnosti, ale i podle funkce, kterou má místnost splňovat a podle barevných kombinací místností a nábytku. Pokud jste se nerozhodli vymalovat byt jasnou bílou barvou, což je dnes dokonce i módní trend, je výběr a sladění barevných odstínů klíčový.


 

Přesný barevný odstín

Líbilo by se Vám mít sladěný interiér tak, aby vše dokonale ladilo? Ale netušíte jaký je přesný barevný odstín oblíbené barvy nebo bytových doplňků?

V našem centru míchaní barev Vám rádi zjistíme nejen konkrétní barevný odstín, ale vytvoříme i vizualizaci interiéru s vybranou barevnou kombinací.

Díky digitálnímu senzoru dokážeme změřit přesný barevný odstín z jakéhokoliv povrchu, postačí vzorek o minimální velikosti 2 x 2 cm, vybranou barvu i namícháme.

Dulux NIX Pro Mini colour sensor

Senzor s technologií bluetooth umožňuje skenovat odstín téměř z jakéhokoliv povrchu a přenést jej přímo do smartphonu, tabletu nebo PC.

Poskytuje řadu barevných odečtů, které používají profesionálové k velmi přesnému porovnávání a měření, můžeme použít vestavěnou knihovnu barev, aby se přesně shodovala, nebo hodnoty barev, aby se šarže přizpůsobila vašim specifikacím.

Patentovaný design blokuje veškeré okolní světlo a využívá vlastní kalibrovaný světelný zdroj, který poskytuje špičkovou úroveň přesnosti.

Podrobné informace o technologii Dulux NIX Pro Mini colour sensor naleznete v našem manuálu.

 

 

 

 

Používáme soubory cookies, ať víme, jak naše služby neustále zlepšovat.

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Upravit
Rozumím