Přířez dřeva

Zastavte se v našich přířezových centrech a nechte si materiál upravit na požadovaný rozměr.

 

Jak na našich prodejnách funguje přířez?

 

  • na prodejně si vyberete požadovaný materiál, který budete chtít upravit

  • dále s Vámi sepíšeme nářezový plán dle vašich představ

  • po uhrazení vám pracovník přířezu upraví materiál na požadované rozměry

  • pokud se jedná o větší zakázku budete kontaktováni po vyhotovení dle dohodnutého termínu
 

 

 

Co všechno zvládneme nařezat?

 

Řežeme standardní a kolmé řezy s přesností +/- 1 mm a to u velkoplošného materiálu. Olepujeme hrany ABS hranou, provádíme výřezy na dřez a baterii. Minimální rozměr který řežeme, je 200 x 200 mm. Maximální tloušťka řezaného materiálu je 8 cm.

Přířezová centra naleznete ve všech prodejnách UNI HOBBY, kde se vám bude věnovat odborný personál, který provede přířez dle vašich požadavků.

U plošného materiálu určeného na přířez, pracovních desek a parapetů zakoupených na našich prodejnách nabízíme přířez ZDARMA. U ostatního materiálu je přířez zpoplatněný za každý řez. Vlastní materiál lze nařezat, zde se výše příplatku liší dle druhu materiálu a řezu (po dohodě s oddělením přířezu). Na nařezané zboží se nevztahuje právo vrácení do 14 dnů. Zakázky na přířez přijímáme maximálně 30 minut před zavírací dobou prodejny.

Používáme soubory cookies, ať víme, jak naše služby neustále zlepšovat.

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Upravit
Rozumím