Překližka truhlářská, borovice A/B, 8x1250x2500mm, 3,125m2

Kód produktu: 220891

Truhlářská překližka, borovice A/B, 8 x 1250 x 2500 mm, 3,125 m2

Produkt nelze zakoupit přes e-shop. Navštivte některou z našich prodejen.

Aktuální nabídka a dostupnost na prodejnách se může měnit v závislosti na skladových zásobách a sezóně.

Pro více informací nás kontaktujte ZDE

Cena za 1 m²: 379 Kč
379 Kč
Popis produktu Parametry a specifikace
Vodovzdorné překližky jsou velkoplošným překližovaným materiálem, skládajícím se z lichého počtu dýh, vzájemně slepených kolmo na směr vláken fenolformaldehydovým lepidlem. Vzhledem k objemové hmotnosti mají vysokou pevnost, pružnost a rozměrovou stálost.

Překližka se používá ve stavebně truhlářské výrobě, na podlahy, dřevěné obaly a ve stavebnictví. Nedoporučuje se používat překližku ve vlhkém prostředí, ve kterém je vystavena střídavému působení vlhka a tepla (sucha). Lepený spoj je vodovzdorný, ale při navlhnutí a následném vysychání vznikají tak velké síly, že mohou lepený spoj porušit. V trvale vlhkém, nevětraném prostředí je riziko napadení biologickými škůdci. Překližky nesmí přijít do přímého styku se základem, zemí nebo vodou.

Pro trvalé použití ve vlhkém prostředí je vhodné desku povrchově upravit (např. fenolickou folií). Povrchová úprava platí i pro boky desky. V důsledku přijímání vlhkosti může překližka měnit svoje rozměry a tvar a to je nutné brát v úvahu při konečném použití.
tloušťka: 8 mm
délka: 2500 mm
materiál: borovice, podélná
kvalita (třídění): A/B
šířka: 2500 mm
plocha: 3,125 m2
EAN: 8590842164036
Používáme soubory cookies, ať víme, jak naše služby neustále zlepšovat.

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Upravit
Rozumím