Elektrocentrála rámová SG 3200x s regulací AVR, 2800 W Scheppach

Kód produktu: 148310

Elektrocentrála rámová SG 3200x s regulací AVR, 2800 W Scheppach

Produkt nelze zakoupit přes e-shop. Navštivte některou z našich prodejen.

Aktuální nabídka a dostupnost na prodejnách se může měnit v závislosti na skladových zásobách a sezóně.

Pro více informací nás kontaktujte ZDE

10 990 Kč
Popis produktu Parametry a specifikace

 • Elektrocentrála SG3200x od Scheppachu spolehlivě poskytuje energii na cestách, nezávisle na elektrické síti. Ať už v lese, při kempování, v zahradním domku, na akcích nebo na stavbě – SG3200x poskytuje dostatek energie na několik hodin.
   
 • O výkon se stará vzduchem chlazený 4taktní benzínový motor o výkonu 6 koní a zdvihovém objemu 212 cm3. SG3200x je zásobován palivem z 15litrové benzínové nádrže. Motor se spouští tahem za lanko. S pomocí palivoměru máte vždy přehled o aktuální hladině.
   
 • SG3200x generuje maximálně 2800 wattů výstupního výkonu a 2500 wattů nominálního výkonu.
  Upozornění na hladinu oleje spolehlivě chrání motor před chodem na sucho. O bezpečnost zařízení se stará také integrovaný voltmetr a ochrana proti přetížení.
   
 • Integrovaná regulace AVR (Automatic Voltage Regulation) minimalizuje kolísání napětí a zajišťuje konstantní výkon generátoru. To prospívá připojeným zátěžím, pokud buď citlivě reagují na změny napětí, nebo patří k elektronickým zařízením, která se obtížně spouštějí.
   
 • Generátor je pevně postaven a váží téměř 44,7 kg. Celoobvodový držák chrání okraje elektrocentrály během přepravy a lze jej použít jako rukojeť pro přenášení. Pro snadnou přepravu jednou osobou má SG3200x hnací zařízení s prostorově úspornými sklopnými přepravními madly.
   
 • SG3200x je standardně vybaven dvěma zásuvkami 230 V~ (16 A) AC s ochranným spínačem proti přetížení.
objem motoru: 212 ccm
Používáme soubory cookies, ať víme, jak naše služby neustále zlepšovat.

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Upravit
Rozumím