Einhell, jedinečný aku systém

1. 12. 2022

Power X-Change - Jeden akumulátor pro více než 250 zařízení pro dílnu a zahradu.

Konec zamotávání kabelů! Pomocí nejmodernější technologie a ctižádostivých vizí se firmě Einhell podařilo vyvinout systém akumulátorů, který vám umožní užívat si svobodu bez kabelů ve všech situacích. Pro dílnu, zahradní nářadí či další projekty: Díky flexibilní výměně akumulátorů a zařízení je možné všechny členy rodiny Power X-Change bezdrátově napájet energií pouze jedním typem akumulátoru.

Svoboda bez kabelů. Pro dílnu a zahradu.

Když už nechcete mít starosti s příliš krátkými prodlužovacími kabely nebo dostatečným počtem zásuvek. Když zařízení přijde k projektu, a ne naopak. Když jednoduše vložíte baterii, můžete začít hned pracovat, ať už se jedná o sekačku na trávu, zahradní čerpadlo, příklepovou vrtačku nebo vysavač na mokré a suché vysávání. Pak je to pocit svobody bez kabelů. Pak je to Power X-Change.

Nejmodernější technologie a osvědčená kvalita.

Srdcem platformy jsou akumulátory Power X-Change. Proto jsou v akumulátorech použity jen ty nejlepší komponenty, jako je nejnovější generace vysoce výkonných článků Li-Ion nebo inteligentní elektronika řízená procesorem, aktivní systém managementu baterií. Díky tomu patří akumulátory Einhell PXC k nejbezpečnějším v odvětví a zároveň jsou úsporné, spolehlivé a mají dlouhou životnost. Na dlouhou životnost dbá firma Einhell i u všech ostatních komponent, např. u výrobků s bezuhlíkovým motorem bude nabízet od roku 2023 10-letou záruku na motor.

 

Dlouhá výdrž, když ji potřebujete.

Je jedno, jak velké projekty na vás čekají: Díky různým dostupným kapacitám (Ah) lze dobu provozu akumulátoru přizpůsobit jakémukoli záměru. Nezáleží na tom, jestli chcete pouze zavěsit poličku, nebo postavit celý dům na stromě. Nezáleží na tom, jestli je vaše zahrada velikosti ručníku nebo fotbalového hřiště. Se dvěma střídajícími se akumulátory můžete pracovat téměř nepřetržitě. Ať už je výzva jakkoli velká, s Power X-Change ji zvládnete.

 

Výkonná zařízení. Výkonné akumulátory.

Akumulátory Power X-Change jsou srdcem platformy a pro skutečné kutily nabízejí skvělý výkon. Akumulátorové nářadí a zahradní přístroje s příkonem až 1 350 wattů nejsou v ničem pozadu za svými kabelovými protějšky. Místo přechodu na 36voltové baterie pro výkonnější nářadí, platforma Power X-Change jednoduše kombinuje výkon dvou akumulátorů prostřednictvím technologie Twin-Pack. Díky tomu získáte celých 2 700 wattů! Kromě toho tato vlastnost udržuje pořádek ve skříni s nářadím, šetří peníze a především lze 18voltové baterie poté samostatně opět použít v jiných přístrojích.

 

18 V + 18 V = 36 V! Technologie Twin-Pack©

Díky různým napětím a kapacitám můžete přizpůsobit výkon akumulátoru podle přání vašim aplikacím a přístrojům. Pro obzvlášť výkonná zařízení, jako jsou vybrané sekačky na trávu, řetězové pily nebo vysavače na mokré a suché vysávání, je tu technologie Twin Pack. Ta vám umožní používat dva akumulátory Power X-Change současně – pro skutečný výkon akumulátoru 36 V!

Pracujte ještě déle: Abyste vedle výkonu prodloužili také dobu provozu pro 36V zařízení bez obtěžujícího dobíjení, jsou ve vybraných produktech další dva akumulátory s technologií Double Twin Pack. V těch se používají čtyři akumulátory. Když se výkon prvních dvou akumulátorů sníží na minimum, systém automaticky přepne na další dva akumulátory. Například akusekačka na trávu GE-CM 36/47 HW Li dokáže na jedno nabití posekat trávník o rozloze 500 m² + 500 m² = 1 000 m².

 

Power X-Change Plus pro extra výkon akumulátoru.

Akumulátory se liší nejen dobou chodu a hmotností. Rozhodující je také výkon, který je poskytován. Pokud například chcete používat úhlovou brusku, doba chodu (viz údaj Ah) většinou není rozhodující. Dostatečný výkon ale už rozhodující je. Je to srovnatelné s autem. V horách nebo při předjíždění je zapotřebí vyšší výkon, tedy více koní/kW. Díky technologii Power X-Change Plus je při stejném počtu článků k dispozici vyšší výkon. Díky sofistikované konstrukci akumulátoru zaměřené na chlazení a výkon a díky cílenému výběru zvláště účinných článků poskytuje Power X-Change Plus nejen vyšší výkon, ale také delší dobu provozu a životnosti.

 

Akumulátor 2 v 1! Technologie Multi-Ah

Nejnovější inovace akumulátorů od společnosti Einhell dává uživateli dvě možnosti: Buď o 300 % delší životnost, nebo o 50 % delší dobu provozu. Díky technologii Multi-Ah lze nový akumulátor Power X-Change používat jako akumulátor s kapacitou 4,0 Ah nebo jako akumulátor s kapacitou 6,0 Ah. Výměna akumulátoru 4Ah na akumulátor 6Ah je velmi snadná, stačí stisknout tlačítko. Při použití akumulátoru 4Ah se články obzvlášť šetří. Jeho celková životnost je až 3x delší než u běžných akumulátorů Li-Ion. Akumulátor s kapacitou 6Ah má standardní životnost, je však vhodný zejména pro maximální dobu chodu při intenzivním použití, např. v akusekačkách na trávu nebo akuvysavačích na mokré a suché vysávání, protože poskytuje o 50 % delší dobu chodu (než baterie s kapacitou 4Ah

 

Akumulátorová platforma: Jednoduše chytrá úspora peněz

Jakmile máte k dispozici akumulátor (popř. dva akumulátory pro zařízení 36 V) a nabíječku, můžete všechna ostatní zařízení jednoduše zakoupit v „Solo“ variantě, tj. bez akumulátoru a nabíječky. To vám umožní chytře ušetřit peníze, aniž byste museli dělat kompromisy ohledně výbavy nebo kvality.

Ochrana životního prostředí bez výjimky

Power X-Change umožňuje používat jeden typ akumulátoru pro všechno nářadí a zahradní techniku namísto samostatných akumulátorů a nabíječek pro každé zařízení zvlášť. Používáním akumulátorové platformy s menším počtem akumulátorů a nabíječek nejenže doma zamezíte chaosu v akumulátorech, ale také šetříte zdroje a tím i životní prostředí.

Používáme soubory cookies, ať víme, jak naše služby neustále zlepšovat.

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Upravit
Rozumím