Bazén Orlando 3,66x1,07 m - tělo bazénu + fólie

Kód produktu: 474550

Koupání ve vlastním velkém bazénu si může dopřát opravdu každý. Předností bazénu Orlando je stabilní a pevná konstrukce, galvanizovaná ocelová stěna, široká hladina vody i snadné zprovoznění. Stěna bazénu je vyrobena z ocelového plechu s antikorozní úpravou, bazénová folie je odolná proti mrazu. Doporučujeme bazén po koupání zakrývat krycí plachtou. Orlando je bazén určený pro celoroční provoz. Po koupací sezoně ho není nutné rozebírat a uklízet, ale stačí jej patřičně zazimovat a další rok před koupací sezonou odzimovat a začít znovu používat.

Ověřte si skladové dostupnosti na prodejně
UNI HOBBY Market Brno: Na objednání do 1 týdne
UNI HOBBY Market České Budějovice: Na objednání do 1 týdne
UNI HOBBY Market Hodonín: Na objednání do 1 týdne
UNI HOBBY Market Jihlava: Na objednání do 1 týdne
UNI HOBBY Market Pardubice: Na objednání do 1 týdne
UNI HOBBY Market Valašské Meziříčí: Na objednání do 1 týdne
UNI HOBBY Market Zlín: Na objednání do 1 týdne
UNI HOBBY Market Staré Město: Na objednání do 1 týdne
UNI HOBBY Market Chomutov: Na objednání do 1 týdne
UNI HOBBY Market Svitavy: Na objednání do 1 týdne
Na objednání do 1 týdne
6 290 Kč
množství ks
Popis produktu Parametry a specifikace Dokumenty ke stažení

Bazénová folie:
Bazénová folie je vyrobena z měkčeného PVC. Síla podlahy i stěny folie je 0,25 mm. Folie je výměnná, při poškození si ji můžete koupit jako náhradní díl.

Konstrukce:
Bazén Orlando sestává z fólie napnuté na pevné ocelové stěně. Díky tomu je vysoce stabilní a zároveň odolný vůči mechanickému poškození. V bazénu jsou připraveny vstupy na připojení filtrace. Hadice a skimmer nejsou součástí balení. Pod bazén doporučujeme použít geotextilní podložku.

Zapuštění bazénu Orlando:
Bazén Orlando může být částečně nebo celkově zapuštěn do země. Pro jeho pohodlné a bezpečné užívání je nutné dodržet všechna stavební doporučení a opatření k zapuštění. Bazén musí stát na rostlém terénu, nikoliv na zavážce. Před zapouštěním je nutné ověřit a eliminovat hladinu spodní vody v místě stavby. Doporučujeme omezit přístup do bazénu, aby nebyl nebezpečím pro děti nebo zvířata. Důležité je také myslet na umístění filtrace a dalšího příslušenství v případě zapuštění.

Celoroční řešení:
Bazény Orlando není nutné mimo koupací sezónu uklízet, mohou zůstat postaveny po celý rok. Po skončení koupací sezony je však nutné bazén zazimovat – upustit vodu pod úroveň vratné trysky, odpojit filtraci a další příslušenství a do bazénu aplikovat chemické přípravky pro zazimování bazénu. Nedoporučujeme vypouštět celý bazén a vyjímat bazénovou folii z bazénové konstrukce. Bazén by se mohl zhroutit a mohlo by dojít k jeho poškození.

 

Součásti balení bazénu Orlando:

  • bazén Orlando (ocelová stěna, folie a lišty)
  • drobný instalační materiál nutný k postavení bazénu (lišty, spojky apod.)
  • návod

Upozornění:

Skimmer, schůdky apod.. nejsou součástí balení, bez skimmeru není možné připojení filtrace k bazénu.

Tolerance rozměrů bazénu:
Uvedené rozměry bazénu jsou pouze orientační a ovlivnit je může rovnost podkladu či objem napuštěné vody. Povolená výrobní odchylka je 5 %.

barva: šedá
hmotnost: 52 kg
průměr: 3,66 m
výška: 1,07 m
Značka: Marimex
objem: 10,4 m³
EAN: 8590517014420
Používáme soubory cookies, ať víme, jak naše služby neustále zlepšovat.

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Upravit
Rozumím