Traktor zahradní AL- KO T15-93.2 HD-A EASY Black Edition

Kód produktu: 485240

Zahradní traktor AL-KO T15-93.2 HD-A Easy Black Edition je s šířkou záběru 93 cm ideální pro efektivní a rychlé posečení travnatých ploch střední velikosti, do plochy max. 4500 m². Je poháněn motorem AL-KO Pro 450 o výkonu 7,7 kW s nízkou úrovní vibrací. Výšku sečení lze snadno nastavit v 6 krocích v rozsahu 30–80 mm.

Ověřte si skladové dostupnosti na prodejně
UNI HOBBY Market Brno: Na objednání do 2 týdnů
UNI HOBBY Market České Budějovice: Na objednání do 2 týdnů
UNI HOBBY Market Hodonín: Na objednání do 2 týdnů
UNI HOBBY Market Jihlava: Na objednání do 2 týdnů
UNI HOBBY Market Pardubice: Na objednání do 2 týdnů
UNI HOBBY Market Valašské Meziříčí: Na objednání do 2 týdnů
UNI HOBBY Market Zlín: Na objednání do 2 týdnů
UNI HOBBY Market Staré Město: Na objednání do 2 týdnů
UNI HOBBY Market Chomutov: Na objednání do 2 týdnů
UNI HOBBY Market Svitavy: Na objednání do 2 týdnů
Na objednání do 2 týdnů
62 990 Kč
množství ks
Popis produktu Parametry a specifikace

Zahradní traktor AL-KO T15-93.2 HD-A Easy Black Edition je s šířkou záběru 93 cm ideální pro efektivní a rychlé posečení travnatých ploch střední velikosti, do plochy max. 4500 m². Je poháněn motorem AL-KO Pro 450 o výkonu 7,7 kW s nízkou úrovní vibrací. Výšku sečení lze snadno nastavit v 6 krocích v rozsahu 30–80 mm. Žací ústrojí z ocelového plechu se vyznačuje dlouhou životností a osvědčený dvounožový žací systém zaručuje perfektní střih trávníku. Žací ústrojí je také možné rychle a jednoduše demontovat, čímž je usnadněna údržba nebo servis.

Na přední část traktoru AL-KO T 15-93.2 HD-A Easy Black Edition lze v zimě namontovat sněhovou radlici a díky dalšímu příslušenství jako zahradní válec nebo přívěsný vozík vám zahradní traktor poslouží při mnoha dalších činnostech. Široká a velká kola traktoru o průměru 18“ zajistí perfektní trakci na každém povrchu a snadné překonání nerovností. Posečená tráva je odváděna do sběrného koše o objemu 220 l, který pohodlně vyprázdníte pomocí teleskopické páky. Dalšími komfortními prvky jsou ergonomicky tvarovaný volant a přehledně uspořádané ovládací prvky.

Kvalitní materiály, vývoj v Německu, výroba v Rakousku - to jsou přednosti zahradního traktoru AL-KO T 15-93.2 HD-A Easy Black Edition. Tento traktor je velmi obratný i pro práci v členitější zahradě.

materiál: ocel
Značka: AL-KO
objem: 220 l
objem motoru: 452 ccm
max. výkon: 7,7 kW
hmotnost: 244 kg
EAN: 4003718356540
Používáme soubory cookies, ať víme, jak naše služby neustále zlepšovat.

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Upravit
Rozumím