Vozík kempingový skládací TROGIR ROOF

Kód produktu: 478636

Zastřešený vozík pro přesun velkého množství surovin a zavazadel nezbytných pro pobyt v přírodě.

Ověřte si skladové dostupnosti na prodejně
Na dotaz
3 790 Kč 2 990 Kč
množství ks
Popis produktu Parametry a specifikace

Zastřešený vozík pro přesun velkého množství surovin a zavazadel nezbytných pro pobyt v přírodě.

Vozík je opatřen pevnými gumovými, na přední ose zatáčecími, kolečky 17 x 10 cm pro usnadněný pohyb. Trogir si poradí v jakémkoliv terénu, šířku koleček oceníte zejména v náročném písčitém terénu. Střecha zajišťuje jistotu, při náhlé nepřízni počasí, ale také ochrání náklad před přímým slunečním zářením. Rukojeť usnadní řízení vozíku, po přepravě je možné její zajištění ve výchozí poloze. Madlo je ergonomicky tvarováno, pro pohodlný úchop a bezpečnou manipulaci.

Rám vozíku zabezpečuje nosnost až 70 kg zavazadel, je tvořen kvalitní ocelí černé barvy s možností rychlého rozložení. Není třeba žádného nářadí, vozík stačí roztáhnout do převozní polohy a zajistit vespod suchým zipem.

Nákladový prostor je objemný a díky své konstrukci je možné naložit mnohem více věcí, až do povolené nosnosti. Čelní strana korby vozíku je opatřena dvěma síťovými kapsami na lahve s pitím, či opalovací krémy apod. Na zadní straně je umístěna rozměrná přihrádka pro další drobnosti.

  • celkové rozměry vozíku bez střechy: 119 x 65 x 57 cm
  • celkové rozměry vozíku se střechou: 119 x 98 x 57 cm
  • ve složeném stavu jsou rozměry: 57 x 76 x 20 cm
  • úložný prostor: 80 x 25 (70) x 45 cm
  •  hmotnost: 12 kg
nosnost: 70 kg
Značka: Cattara
Používáme soubory cookies, ať víme, jak naše služby neustále zlepšovat.

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Upravit
Rozumím