Ryobi systém ONE+

27. 5. 2022

Napájení více než 150 produktů stejným akumulátorem. Od sekání vašeho trávníku, až po vrtání otvorů, řezání dřeva, stříhání živých plotů nebo leštění vašeho vozidla, systém ONE+ vám umožní provádět všechny tyto práce pouze s JEDINÝM akumulátorem.

PRO PRÁCI DOMA

Systém ONE+ je navržen tak, aby vyhovoval všem vašim potřebám při provádění prací doma, v dílně i v okolí vašeho domu. Ať už potřebujete upevnit polici, pokládáte-li vlastní podlahu nebo se nakonec dostanete k přestavbě vaší koupelny. Systém ONE+ má pro vás to pravé nářadí. Ať už potřebujete standardní nářadí do dílny, jako jsou vrtačky nebo šroubováky, nebo specifičtější nářadí pro velký projekt, jako jsou kotoučová pila, hoblík, frézka nebo bruska, až po Ryobi výrobky pro vaše koníčky a váš životní styl, jako jsou kompresory, ventilátory, rádia a mnoho dalších výrobků!

 

 

 

 

PRO PRÁCI NA ZAHRADĚ

Systém ONE+ pokryje všechny vaše práce na zahradě i v okolí vašeho domu! Systém ONE+ udržuje váš dům a zahradu ve špičkovém stavu. Jakmile dokončíte vaše práce v dílně, vyjměte akumulátor ONE+ z nářadí, vložte ho do vaší zahradní sekačky nebo strunové sekačky a posekejte trávník na vaší zahradě. Akumulátor můžete přehodit také do nůžek a pil na keře nebo klidně i do fukaru na listí. Máme k dispozici akumulátorové nářadí pro každou práci na vaší zahradě

 

 

 

Jak se připojím k systému ONE+?

Vyberte si připravenou startovací sadu

Kupte si jakoukoli sadu Ryobi, která je dodávána kompletně s nářadím, akumulátory a nabíječkou, což vám umožní snadno a jednoduše zahájit práci se systémem ONE+.

nebo

Vyberte si nářadí řady „zero“

Pokud potřebujete, rozšiřte váš systém ONE+ zakoupením dalších jednotlivých nářadí a doplněním dalších akumulátorů a nabíječek.

 

Různé velikosti akumulátoru. Pro všechny vaše potřeby

 

Vyberte si jednu z nejrůznějších velikostí akumulátoru RYOBI ONE+ tak, aby vyhovoval vašim potřebám. Od Ryobi akumulátoru s vysokou kapacitou 9.0Ah, až po akumulátor s nejmenší kapacitou 1.5Ah. Každý akumulátor patří do řady ONE+, což znamená, že může být použit v každém nářadí řady ONE+*.

*Uvědomte si prosím, že některé nářadí Ryobi vyžadují použití akumulátoru s vysokou kapacitou.
Napětí = 18V. Kapacita = 1.5Ah atd.

 

 

 

 

Akumulátory, které pracují zcela nezávisle

Ryobi akumulátory řady ONE+ jsou opatřeny technologií IntelliCell, což znamená, že unikátně řídí svůj vlastní výkon tak, aby poskytovaly optimální výkon a provozní dobu pro jakékoli aplikace a nářadí řady ONE+.

 

 

Ryobi® je značka mezinárodní skupiny Techtronic Industries (TTI), což je globální výrobce elektrického a benzínového nářadí. Závazek skupiny TTI k inovacím a kvalitě potvrzuje její pozici lídra na trhu s nářadím, zahradními a bytovými dekoracemi, s kompletním portfoliem značek od akumulátorového elektrického nářadí až po laserové měřící přístroje.

 ZOBRAZIT NABÍDKU >
 
Používáme soubory cookies, ať víme, jak naše služby neustále zlepšovat.

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Upravit
Rozumím