Kärcher – Všestranní pomocníci

27. 5. 2022

Se stroji Kärcher vyčistíte vše uvnitř i v okolí Vašeho domu. Již od roku 1935 stroje Kärcher mění standardy v oblasti úklidu a čištění. 

TLAKOVÉ MYČKY

Tlakové myčky jsou právě tím, co definovalo značku Kärcher. Šíře produktové řady tlakových myček od malých kompaktních myček až po velké, vysoce výkonné stroje Vám zajistí, že vždy najdete ten správný stroj pro právě Vaše použití. S množstvím příslušenství pak můžete tlakovou myčku využít například od mytí automobilu, přes mytí teras až po otryskávání fasád, kamenu a dalších materiálů a to vše při malé spotřebě vody.

 ZOBRAZIT NABÍDKU > 
 

 

 

 

 

MOKRO-SUCHÉ VYSAVAČE WD

Mokro-suché vysavače Kärcher Vám budou skvělým pomocníkem při úklidu nejen Vaší domácnosti, ale i automobilu, garáže nebo dílny. Některé modely řady WD taktéž disponují zásuvkou pro připojení nářadí, kterou jistě využijete například při náhlé potřebě přívodu elektrické energie.

 ZOBRAZIT NABÍDKU > 

VYSAVAČE NA OKNA WV

Mytí oken – hrozná představa, že? Už ne s vysavači na okna Kärcher, které Vám tuto činnost nejen zpříjemní a mnohonásobně zrychlí, ale také Vás překvapí výsledkem mytí. Mytí oken beze šmouh a bez zbytečného znečištění okolí oken je samozřejmostí. Špinavou vodu s přípravkem totiž lehce vylijete a zlikvidujete.

 ZOBRAZIT NABÍDKU > 
 

 

 

SERVIS

Potřebujete záruční nebo i pozáruční servis Vašeho stroje Kärcher? Využijte servisní prostředí myKärcher, který Vás servisním procesem jednoduše provede.

Používáme soubory cookies, ať víme, jak naše služby neustále zlepšovat.

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Upravit
Rozumím